Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Patikli Pijama Tulum-Moss

Fiyat : ₺1.480,00(KDV Dahil)

 

Serin günler için eldiven ve patik kısımları katlanarak bebeğinizi daha ılık tutmayı sağlar. Eldivenler 2 yaşa kadar olan tulumlarda mevcuttur.

Ürün uzunlukları omuzdan ayağına kadardır, bebeğinizin kafasını 12-15 cm olarak hesaplayabilirsiniz.

  • 0-3M – Göğüs 21 CM – Uzunluk 55 CM – Kilo 0-6 KG – 62 CM bebek için uygundur
  • 3-6M – Göğüs 22 CM – Uzunluk 61 CM – Kilo 6-8 KG – 68 CM bebek için uygundur
  • 6-12M – Göğüs 23.5 CM – Uzunluk 67 CM – 8-10 KG – 76 CM bebek için uygundur
  • 1Y – Göğüs 26 CM – Uzunluk 78 CM – 84 CM bebek için uygundur
  • 2Y – Göğüs 29.5 CM – Uzunluk 83 CM – 92 CM bebek için uygundur
  • 3Y – Uzunluk 88 CM – 100 CM bebek için uygundur
  • Bu ürün en son 3 yaşa kadar üretimdedir. 3 yaştan sonra Organik Kısa Kollu Uyku Tulumu Grey Marle 1.0 TOG  4-5 Yaş kullanmanızı öneririz.

28% Organik Pamuk / 67% Bambu / 5% Elastan

Narin soğuk yıkama, orta sıcak ütüleme, kuru temizlenebilir

 

Her bünye farklı olduğundan, çocuğunuz için en uygun kombinasyonu kendiniz deneyimleyerek keşfedeceksiniz. Sayfadaki bilgiler çoğunluk üzerinden toplanılan bilgi ve deneyimleri baz alarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Çoğu markanın kullandığı TOG değerleri farklılık göstermektedir. ergoPouch ürünleri için son resimde bulunan TOG tablomuza göz atmanızı rica ederiz. Tabloda bulunan şekillerden ziyade renklere dikkatinizi çekmek isteriz. Açık mavi herhangi bir ergoPouch 0.2 TOG uyku giyimi (veya ince bir penye) eşdeğerindedir. Koyu lacivert herhangi bir ergoPouch 1.0 TOG uyku giyimi (veya ince bir hırka) eşdeğerindedir.

Sadece 2.5 TOG tulumlarımız dolguludur. 2.5 TOG tulumların kollarında dolgu bulunmamaktadır. Yorgan veya battaniye kullanan ailelerimiz genellikle 2.5 TOG tercih etmektedirler. Çoğu ailemiz bahar aylarında 1.0 TOG, yaz aylarında 0.2 TOG tercih etmektedir. Ayrıyeten 0.2 TOG ve 1.0 TOG tulumlarımız, maksimum rahatlığı sağlamak amaçlı diğer bütün ergoPouch ürünlerimizin içerisine giydirilebilir.

Kısa/uzun kollu içlik veya ergoPouch uyku giyimi seçimi sizin tercihinize kalmıştır. Her bünye farklı olduğundan ve bebeğinizi en iyi siz tanıdığınızdan sayfadaki yönlendirmeler sadece destek amaçlıdır. 28 derece ve üzeri sıcaklıklarda kullanıma uygun ergoPouch uyku tulumu bulunmamaktadır

Ürünlerimiz, tamamen doğal içerikli, bambu ve organik pamuk ipliğinden üretildiğinden ve su bazlı, kimyasal içermeyen boyalar kullanıldığından ötürü yıkama ve kullanım kaynaklı (yumuşatıcı ile yıkama, tamburlu ve/veya tambursuz kurutma, bebek yağı kullanımı vb.) renk değişikliklerinden firmamız sorumlu değildir.

Malzeme

%28 Organik Pamuk, %67 Bambu Viskon, %5 Elastan

Güvenlik Uyarısı

Bebeğinizin yüzünü kapatmasını önlemek için kundak tulumlarımızı ve uyku giyimlerimizi bebeğinizin ağırlığına göre doğru bedende satın aldığınızdan lütfen emin olun. Daha fazla bilgi için Beden Tablomuzu inceleyebilir, bize danışabilirsiniz.

Bu ürün organik pamuk ve (veya) bambudan üretildiğinden ve kimyasal yangın geciktiricilerle işlenmediğinden yukarıdaki yangın etiketi geçerlidir.AS/NZS 1249:2014’e göre YANGIN TEHLİKESİ ETİKETİ: DİKKAT Isı ve alevden uzak tutun.

Etiketler
Ergopouch, Ergopouch 1, Ergopouch 1 TOG, Ergopouch 1 TOG Organik, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Patikli, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Patikli Pijama, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Pijama, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Pamuklu Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Patikli, Ergopouch 1 TOG Organik Patikli Pijama, Ergopouch 1 TOG Organik Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Pijama, Ergopouch 1 TOG Organik Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Organik Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Pamuklu, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Patikli, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Patikli Pijama, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Pijama, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Pamuklu Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Patikli, Ergopouch 1 TOG Patikli Pijama, Ergopouch 1 TOG Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Pijama, Ergopouch 1 TOG Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 TOG Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik, Ergopouch 1 Organik Pamuklu, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Patikli, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Patikli Pijama, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Pijama, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Pamuklu Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Patikli, Ergopouch 1 Organik Patikli Pijama, Ergopouch 1 Organik Patikli Pijama Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Patikli Tulum-Moss, Ergopouch 1 Organik Pijama, Ergopouch 1 Organik Pijama Tulum-Moss, uyku tulum,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR